China Tools Mall - Сите производи се продаваат одделно, транспарентни цени - бесплатна испорака низ целиот свет - 6-14 дена

Дома

Turime visą gaminių asortimentą


Nemokamas pristatymas į visas sritis

Областа за бесплатна испорака

Европа: Литванија, Германија, Холандија, Унгарија, Обединетото Кралство, Полска, Франција, Италија, Шпанија, Австрија, Белгија, Луксембург, Ирска, Бугарија, Хрватска, Чешка, Естонија, Финска, Латвија, Малта, Португалија, Романија, Словачка, Словенија, Шведска, Данска, Грција, Швајцарија, Норвешка, Кипар

Азија: Малезија, Тајланд, Виетнам, Филипини, Израел, Турција, Јужна Кореја, Јапонија, Тајван, Макао, Хонг Конг, Сингапур, Бахреин, Саудиска Арабија, Либан, Обединетите Арапски Емирати

Северна Америка: САД, Мексико, Канада

Јужна Америка: Бразил, Колумбија, Чиле

Океанија: Австралија, Нов Зеланд

Африка: Јужна Африка

Нов регион: Украина (нема услуга за испорака во спорниот регион, нарачките ќе бидат откажани)

бесплатна Достава

Siekdami išplėsti mažmeninės prekybos mastą, aukščiau nurodytose pristatymo srityse įgyvendiname nemokamo pristatymo politiką, o tai reiškia, kad prie pačios prekės kainos Jums nereikia mokėti siuntimo išlaidų.

Време на испорака на нарачка

Време на подготовка на нарачката: Во рок од 1-6 работни дена по приемот на уплатата (ќе го испратиме бројот на товарната сметка откако пратката ќе биде предадена на курирската компанија)

Време на експресна испорака: 6-14 работни дена

Процес на испорака

Откако ќе ја примиме вашата нарачка, нашиот стручен персонал во нашиот офлајн центар за алатки (fanetool) веднаш ќе започне со подготовка на вашата нарачка. Нарачката потоа ќе биде испратена до складиштето на нашиот партнерски добавувач на логистика за да се осигура дека нарачката е доставена брзо и безбедно.

Избор на давател на логистика

Нашите логистички партнери се главно FEDEX Express и yunexpress, овие две компании се наши стратешки партнери. Нашите вработени ќе го изберат вистинскиот добавувач на логистика според тежината на нарачката или атрибутите на стоката, така што нарачката ќе биде испорачана на вашата адреса за примање што е можно поскоро.

Следење на нарачката

Кога пакетот е испратен од давателот на логистичка услуга, е-пошта ќе ви испратиме број за следење по пошта. Можете да го користите овој број за следење за да го проверите статусот на испорака на вашата нарачка во секое време на оваа URL адреса (https://www.17track.net/) за секогаш да ја знаете локацијата и проценетиот датум на испорака на вашите артикли.

Ние сме посветени да ви обезбедиме ефикасна и сигурна услуга за испорака за да се осигураме дека вашата нарачка пристигнува непречено и ги задоволува вашите потреби. Ако имате какви било прашања во врска со вашата нарачка или ви треба дополнителна помош, ве молиме контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите. Искрено ќе ви служиме за да обезбедиме пријатно шопинг искуство.


30 dienų grąžinimo politika

grąžinti prekes

Mes taikome 30 dienų grąžinimo politiką ir galite prašyti grąžinimo per 30 dienų nuo prekės gavimo.

Jei jums reikia grąžinti prekę, ji turi būti tokios pat būklės, kaip ją gavote, nedėvėta arba nenaudota ir originalioje pakuotėje.

Norėdami inicijuoti grąžinimą, galite susisiekti su mumis adresu contact@fanetool.com. Atsiųsime jums konkrečias grąžinimo instrukcijas su daugiau informacijos apie tai, kaip ir kur išsiųsti siuntinį.

Jei turite klausimų dėl grąžinimo, galite susisiekti su mumis bet kuriuo metu: contact@fanetool.com.

Žala ir problemos

Gavus užsakymą apžiūrėkite ir, jei prekė yra brokuota, sugadinta ar gavote ne tą prekę, nedelsdami susisiekite su mumis (susisiekite), kad galėtume rasti problemą ir nedelsiant ją išspręsti.

pakeisti

Greičiausias būdas gauti tai, ko norite, yra grąžinti jums priklausančią prekę ir grąžinus atskirai įsigyti naują prekę.

Grąžinti pinigus

Kai jūsų grąžinimas bus gautas ir patikrintas, mes nedelsdami jus informuosime ir pinigai bus automatiškai grąžinti pirminiu mokėjimo būdu. Tačiau gali prireikti šiek tiek laiko, kol bankas ar kredito kortelę išdavusi įmonė apdoros ir atleis mokėjimą.


mokėti

mokėjimo būdas

Eikite į kasą ir sumokėkite iš anksto per PAYPAL

Įdėkite mėgstamus produktus į krepšelį

Spustelėkite viršutiniame dešiniajame kampe esantį krepšelio mygtuką, kad pamatytumėte ir patvirtintumėte prekės kiekį

Spustelėkite užsakymo mygtuką, kad patektumėte į atsiskaitymo puslapį, įveskite pristatymo adresą, el. paštą ir kitą informaciją

Sumokėkite užsakymo sumą per paypal

Pirkimas baigtas, laukiam gavimo

Palaikomos valiutos

Eurai (€) – EUR

Купувачка кошничка

0
слика/svg+xml

Нема производи во количката.

Да продолжите со купување
mk_MKMacedonian